Abbasağa Halı Yıkama (%20 Bahar Kampanyası)

Abbasağa Halı Yıkama firması Beşiktaş’ta ikamet edenler için en mükemmel hizmeti vermektedir. Bu fabrikada halı yıkama işlemleri titizlikle yapılmaktadır. Halı temizliği insan sağlığı açısından önem arz ettiğinden birçok hastalığa yol açmaması adına belli periyotlarda toz, kir ve deri döküntülerine karşı temizlenmelidir. Abbasağa Halı Yıkama olarak sorumluluğumuzun bilinci içerisinde Beşiktaş halkına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Halı Yıkama İşlemi Neden Abbasağa Halı Yıkamada Yapılmalıdır?

 Halı yıkama insan sağlığı açısından son derece önemlidir. İnsanın en çok zaman geçirdiği yeri olan evlerin hijyeni çok önemlidir. Tüm evlerde halı bulunmaktadır. Sağlığımız ve evin hijyeni açısından halının temiz olmaması sıhhatimiz açısından olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam ortamı için periyodik olarak halıların mutlaka bakımdan geçirilerek temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle kronik astım hastalığı bulunan insanların halı temizliğine dikkat etmeleri hayati önem arz etmektedir.

Beşiktaş Abbasağa Mahallesi Halı Yıkama firması işinin bilincinde olarak etkili deterjan ve çözeltiler kullanmaktadır. Hizmet kalitemiz buna göre şekillenmektedir. Uzman ekibimiz ister eski ister yeni bir leke olsun, halılarınızdaki orta veya ağır lekeleri çıkarabilir. Ayrıca, size garantili etkin hizmet sunuyoruz. Halıları özel tesislerimizden birinde temizliyoruz. Ve işimizden memnun değilseniz, ücretsiz olarak tekrar temizleme işlemi yapmaktayız. İstanbul’da kaç tane halı temizleme şirketi size bunu sunabilir?

Beşiktaş Halı Yıkama Firması

İstanbul’un birçok ilçesinde halı temizleme fabrikaları ve çeşitli halı temizleme firmaları bulunuyor. Beşiktaş Halı Yıkama Firması uzman personel istihdam etmektedir. İşini istek ve arzu ile yapan çalışanlara sahiptir. Daha iyi hizmet kalitesi için personelin işini sevmesi şarttır. İşini seven çalışanlar kaliteli hizmet sunabilmekte.

Uzman personelimiz en derin kirleri bile çıkarabilmekte. Halı yıkama malzemeleri iplik türüne ve alerjik bünyeye göre değişmektedir. Firmamız hem halı cinsine hem de uygun olan ürünü halı yıkamada kullanır. Alerjiye yol açabilen ve alerjik bünyeleri olumsuz etkileyebilecek hiçbir ürün kullanmamaktayız.

Halılar Fabrikamızda Nasıl Yıkanır?

Evden alınan halıları öncelikle iş yerimizde tozları alınır. Sonrasında leke durumu kontrol edilir. Lekenin bulunması halinde önce leke temizlenir. Söz konusu lekeler temizlendikten sonra uzman ekip tarafından itina ile yıkama işlemi yapılır. Sonrasında halılar makinelerde durulama işlemi gerçekleştirilir. Durulanan halılar özel kurutma makinaları ile odalarda kurutulma işlemine tabi tutulur. Fabrikamız bu işlemlerden sonra halının temizleme ve kuruma durumunun kontrolünü sağlar. Kontrolden geçen ürünler poşetlenerek sahibine teslim edilir.

Halılardan Leke Nasıl Çıkarılır?

Rezervasyon yapıldıktan sonra, temizliği üstlenmek için tam nitelikli halı temizleme uzmanımızı göndereceğiz. Varışta, teknisyen halının dokusunu inceler ve gerekirse bir fiber tanımlama testi yapar. Ayrıca, hangi kimyasalların temizlik için en iyi olacağına karar vermek için halı kumaşının pH’ını da ölçebilirler. Teknisyen ayrıca kumaşı hasar, sürtünme, izler, belirli lekeler ve renk haslığı (renk kanaması olarak da bilinir) açısından inceleyecektir.

Halının içinde bulunan liflerin durumuna ve türüne bağlı olarak, teknisyenin dört seçeneği olacaktır:

  • Kuru temizleme,
  • Köpük temizleme,
  • Soğuk su çıkarma temizleme ve
  • Derin buhar / su çıkarma temizliği.

Siz de son teknoloji makinelerde kaliteli hizmet eşliğinde temiz halılara sahip olmak isterseniz besiktashaliyikama.com adresini hemen tıklayın. Uzman personelimiz randevu saatinde kapınızda olur.